| Tip | Flaş Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Başvuru | İnorganik Tuz,Organik Kimyasal Hammaddeler,Zirai İlaçlar,Boya Pigmenti,Katalizör,İlaç |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor |
| Kontrol | PLC dokunmatik ekran/düğme tipi |
| Tip | Flaş Kurutma Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | İnorganik Tuz,Organik Kimyasal Hammaddeler,Zirai İlaçlar,Boya Pigmenti,Katalizör,İlaç |
| Gerilim | 220V-450V |
| Güç | modele bağlı |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Flaş Kurutma Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | İnorganik Tuz,Organik Kimyasal Hammaddeler,Zirai İlaçlar,Boya Pigmenti,Katalizör,İlaç |
| Gerilim | 220V-450V |
| Güç | modele bağlı |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Flaş Kurutma Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | İnorganik Tuz,Organik Kimyasal Hammaddeler,Zirai İlaçlar,Boya Pigmenti,Katalizör,İlaç |
| Gerilim | 220V-450V |
| Güç | modele bağlı |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | endüstriyel hızlı kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | İnorganik Tuz,Organik Kimyasal Hammaddeler,Zirai İlaçlar,Boya Pigmenti,Katalizör,İlaç |
| Gerilim | 220V - 450V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor |
| Tip | endüstriyel hızlı kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | İnorganik Tuz,Organik Kimyasal Hammaddeler,Zirai İlaçlar,Boya Pigmenti,Katalizör,İlaç |
| Güç | modele bağlı |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor |
| Tip | Flaş Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim | 220V-450V |
| Güç | modele bağlı |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor |
| Çıkış hava basıncı | 200-1000Pa |
|---|---|
| Atomlaşma Basıncı | 0.2-0.6Mpa |
| Kapasite | Özel |
| Giriş hava basıncı | 1000-3000Pa |
| çıkış sıcaklığı | 50-80 ℃ |
| Tip | Sprey Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Başvuru | Kimyasal İşleme, Gıda İşleme, İlaç İşleme, Plastik İşleme, Kimya, gıda, ilaç endüstrisi |
| Menşe yeri | Changzhou, Çin |
| Gerilim | Farklı ülke için tasarım |
| Güç | ısıtma moduna göre özelleştirilmiş |
| Gerilim | 220V/380V |
|---|---|
| Anahtar satış noktaları | Yüksek Güvenlik Seviyesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Enerji ve Madencilik |
| Temel Bileşenlerin Garantisi | 1 yıl |