| Voltaj | 220V |
|---|---|
| Ürün Adı | Laboratuvar Püskürtmeli Kurutucu |
| Sıcaklık kontrolü | Dijital gösterge |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | SUS304, SUS316L, Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Laboratuvar Püskürtmeli Kurutucu |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü | Dijital gösterge |
| Kapasite | 100-1000 ml/saat |
| Güç | Özel |
| Voltaj | 220V |
| İsim | Sprey Kurutucu Kulesi |
|---|---|
| Gerilim | Özelleştirme, 220v-450v |
| Güç | özelleştirme |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SUS304, SUS304L, SUS316, SUS316L, Ti, Diğer, SS304, SS316L, Titanyum, Hastelloy, PTFE kaplı |
| Malzeme | SUS304, SUS316L, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol aralığı | 20-300 ℃ |
| Kapasite | 100-1000kg/saat |
| Güç | 2-30 kw |
| ısıtma kaynağı | Farklı ülke için tasarım |
| ısıtma kaynağı | elektrik, akış + elektrik ve yağ yakıtı, gaz yakıtı, sıcak hava fırını |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC/Manuel/Yarı Otomatik |
| Kapasite | 100-1000kg/saat |
| Güç | 2-30 kw |
| Sıcaklık kontrol aralığı | 20-300 ℃ |
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme, Kimyasal İşleme |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, diğer, PLC, Motor, Basınçlı kap |
| avantaj | Enerji tasarrufu |
| Satış sonrası servis sağlandı | Online destek, Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulum, devreye alma ve eğitim, Sa |
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme, Kimyasal İşleme |
|---|---|
| Gerilim | 220-450V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, diğer, PLC, Motor, Basınçlı kap |
| Satış sonrası servis sağlandı | Online destek, Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulum, devreye alma ve eğitim, Sa |
| Tip | Sprey Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme |
| Gerilim | 380V/Özelleştirilmiş |
| Güç | 18 kw |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay |
| Tip | Sprey Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme |
| Marka adı | Melton |
| Gerilim | 220-450V |
| Boyut(l*w*h) | 650*500*1550 (mm) |
| İsim | Sprey Kurutma Odaları |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor, Basınçlı kap, Diğer |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli Isıtma/Buhar,Diğerleri |
| Satış sonrası servis sağlandı | Online destek, Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulum, devreye alma ve eğitim, Sa |