| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme |
|---|---|
| Gerilim | 220-450V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Pompa, Motor, PLC |
| kurutma süresi | 1,0-1,5 sn |
| Başvuru | Gıda Sanayi, İlaç, Plastik ve Reçine, Kimya Sanayi |
|---|---|
| Gerilim | Özelleştirme, 220v-450v |
| Güç | özelleştirme |
| Boyut(l*w*h) | özelleştirme |
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 220-450V |
|---|---|
| Güç | Özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor, Basınçlı kap |
| Başvuru | Gıda, Seramik, Kimyasal Ürünler |
| Ana bileşenler | Pompa, Motor, PLC |
|---|---|
| Buharlaşma Kapasitesi(kg/h) | 50-3000ml/saat |
| Isıtma Yöntemi | elektrik, akış + elektrik ve yağ yakıtı, gaz yakıtı, sıcak hava fırını |
| Malzeme | SUS304, SUS316L |
| besleme modu | Peristaltik pompa (ayarlanabilir) |
| Gerilim | 220-450V |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor, Basınçlı kap, Diğer |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Özellik | Enerji tasarrufu |
| Voltaj | 220-450V |
|---|---|
| Güç | Özel |
| Uygulama | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme, Kimyasal Gıda İlaç Plastikleri |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik, Özelleştirilmiş |
| ısıtma kaynağı | Elektrik, Buhar Gazı, Akaryakıt, Kömür ...... |
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme |
|---|---|
| Gerilim | 220V - 450V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor, Basınçlı kap, Diğer |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| İsim | Sprey Kurutma Odaları |
|---|---|
| Gerilim | 220-450V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor, Basınçlı kap, Diğer |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| modeli | FG |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Konteyner Hacmi | 12L-2500L |
| Buhar Tüketimi | 12-800kg/saat |
| fan gücü | 2.2-75 kw |
| Gerilim | 220-450V |
|---|---|
| Güç | Özelleştirilmiş |
| Ana bileşenler | Motor, Üfleyici, Titreşimli Besleyici, Filtre, Diğerleri |
| Isıtma Yöntemi | elektrik, akış + elektrik ve yağ yakıtı, gaz yakıtı, sıcak hava fırını |
| Malzeme | SUS304, SUS304L, SUS316, SUS316L |