| İsim | Kanalizasyon Kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme, kuru ıslak malzeme, kurutma Malzemesi |
| Gerilim | İstemci yerel standardı |
| Güç | 3-175 kw |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor, Basınçlı kap |
| Voltaj | 220-450V |
|---|---|
| Malzeme | SUS304, SUS316L, Özelleştirilmiş |
| Kapasite | 100-1000kg/saat |
| ısıtma kaynağı | Buhar/Elektrik/Kızgın Yağ |
| Kontrol sistemi | PLC/Manuel |
| Voltaj | Özelleştirme, 220v-450v |
|---|---|
| Güç | özelleştirme |
| Malzeme | SUS304, SUS304L, SUS316, SUS316L, Ti, Diğer, SS304, SS316L, Titanyum, Hastelloy, PTFE kaplı |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| ısıtma kaynağı | Elektrik/ Doğalgaz |
| Tip | endüstriyel hızlı kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | İnorganik Tuz,Organik Kimyasal Hammaddeler,Zirai İlaçlar,Boya Pigmenti,Katalizör,İlaç |
| Güç | modele bağlı |
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 220V-450V |
| Tip | Flaş Kurutma Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | İnorganik Tuz,Organik Kimyasal Hammaddeler,Zirai İlaçlar,Boya Pigmenti,Katalizör,İlaç |
| Gerilim | 220V-450V |
| Güç | modele bağlı |
| Garanti | 1 yıl |
| modeli | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kapasite | 1,5~500kg/Toplu (Özelleştirilmiş) |
| Granüllerin Boyutu | 20~80 Kafes |
| Güç kaynağı | 220V/ 380V/ 400V/ 415V/ 440V (50Hz/ 60Hz) |
| Kontrol sistemi | Düğme Tipi veya Dokunmatik Ekran |
| Konteyner Hacmi | 12L-2500L |
|---|---|
| Buhar Tüketimi | 12-800kg/saat |
| Yeterlik | %99'dan fazla |
| Gerilim | 220V-450V |
| Nihai Nem | %0,2'den az |
| Güç | Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Motor, Şanzıman |
| Isıtma Yöntemi | kömür/doğal gaz/biyokütle/petrol |
| Sıcaklık aralığı | 200-1100 |
| Fan Gücü | 3-45 (kw) |
|---|---|
| Buhar basıncı | 0.3-0.6Mpa |
| Sıcaklık | oda sıcaklığı-120℃ (ayarlanabilir) |
| Kusur sorumluluk süresi | Kurulumdan 12 ay sonra veya BL tarihinden itibaren 18 ay |
| tarla | ≥99% |
| Tip | Flaş Kurutma Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | İnorganik Tuz,Organik Kimyasal Hammaddeler,Zirai İlaçlar,Boya Pigmenti,Katalizör,İlaç |
| Gerilim | 220V-450V |
| Güç | modele bağlı |
| Garanti | 1 yıl |