| Tip | Sprey Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme |
| Durum | Yeni |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
| Marka adı | Melton |
| İsim | Endüstriyel Santrifüj Sprey Kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme, Kimyasal İşleme |
| Garanti | 1 yıl |
| Hammadde | Çoklu Malzeme |
| Satış sonrası servis sağlandı | Online destek, Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulum, devreye alma ve eğitim, Sa |
| İsim | Süt Sprey Kurutucu |
|---|---|
| Gerilim | 220-450V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor, Basınçlı kap, Diğer |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Malzeme | SUS304, SUS316L, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| ısıtma kaynağı | elektrik, akış + elektrik ve yağ yakıtı, gaz yakıtı, sıcak hava fırını |
| Kontrol sistemi | PLC/Manuel/Yarı Otomatik |
| Gerilim | 220V/380V/415V/440V |
| Gerilim | 220V/380V/415V/440V |
|---|---|
| Güç | 2-30 kw |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | Özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V/415V/440V |
| Kontrol sistemi | PLC/Manuel/Yarı Otomatik |
| Sıcaklık kontrol aralığı | 20-300 ℃ |
| ısıtma kaynağı | elektrik, akış + elektrik ve yağ yakıtı, gaz yakıtı, sıcak hava fırını |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Toz Sprey Kurutma |
| Garanti Sonrası Hizmet | Videolu teknik destek, Online destek, Yedek parça, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| Güç kaynağı | AC380V/AC220V 50Hz, 3 faz |
| ısıtma kaynağı | Elektrik/ Doğalgaz |
| Gerilim | 220-450V |
|---|---|
| Uygulanabilir Sektörler | İlaç endüstrisi |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, PLC |
| Buharlaşma Kapasitesi(kg/h) | 1500-2000ml/saat |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Ürün adı | İlaç Özü Santrifüj Sprey Kurutucu |
|---|---|
| Makine Durumu | Yeni |
| Başvuru | Gıda, ilaç ve diğer endüstriler |
| Bileşenler | Ev sahibi, hava filtresi, sıcak hava dağıtıcısı, malzeme sıvı atomizer, toz tutucu, alet kontrolü ve |
| Malzemeler | Çeşitli malzemeler mevcuttur |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Güç | Özel |
| Kapasite | 100-1000 ml/saat |
| ısıtma kaynağı | elektrik, akış + elektrik ve yağ yakıtı, gaz yakıtı, sıcak hava fırını |
| Malzeme | SUS304, SUS316L, Özelleştirilmiş |