| Ağırlık | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| paket | ahşap kasa |
| Kontrol sistemi | PLC/Manuel/Yarı Otomatik |
| Gerilim | 220V/380V/415V/440V |
| Uygulama | Gıda/ Kimya/ İlaç |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama | Gıda/ Kimya/ İlaç |
| Kontrol sistemi | PLC/Manuel/Yarı Otomatik |
| Gerilim | 220V/380V/415V/440V |
| ısıtma kaynağı | Buhar/Elektrik/Gaz/Yağ |
| paket | ahşap kasa |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC/Manuel/Yarı Otomatik |
| Kapasite | 100-1000kg/saat |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, özelleştirilmiş |
| Gerilim | 220V/380V/415V/440V |
| Malzeme | SUS304, SUS316L, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol aralığı | 20-300 ℃ |
| Gerilim | 220V/380V/415V/440V |
| ısıtma kaynağı | elektrik, akış + elektrik ve yağ yakıtı, gaz yakıtı, sıcak hava fırını |
| Kapasite | 100-1000kg/saat |
| modeli | endüstriyel sprey kurutucu |
|---|---|
| Gerilim | 220V-450V |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Sektörler | Oteller, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, Restoran, Ev Kullanımı, Yiyecek Mağazası, İnşaat i |
| ısıtma kaynağı | Elektrik, gaz, buhar vb. |
| İsim | Süt Tozu İçin Sprey Kurutma Makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Başvuru | Viskoz, macunsu, macun benzeri malzemeler İşleme |
| Gerilim | Özelleştirme, 220v-450v |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Püskürtmeli Kurutucu Endüstriyel |
|---|---|
| Gerilim | Özelleştirme, 220v-450v |
| Güç | özelleştirme |
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme, Farmasötik kimya endüstrisi |
| Malzeme | SUS304, SUS304L, SUS316, SUS316L, Ti, Diğer, SS304, SS316L, Titanyum, Hastelloy, PTFE kaplı |
| Ürün adı | Seramik Sprey Kurutucu |
|---|---|
| Başvuru | Kimya Endüstrisi , Gıda Maddeleri , İlaç , Seramik , Püskürtme Yoluyla Granülleştirme |
| Gerilim | özelleştirilmiş göre |
| Güç | özelleştirilmiş göre |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç | 2-30 kw |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol aralığı | 20-300 ℃ |
| Gerilim | Farklı ülke için tasarım |
| Kontrol sistemi | PLC/Manuel/Yarı Otomatik |
| Malzeme | SUS304, SUS316L, Özelleştirilmiş |
| Gerilim | Farklı ülke için tasarım |
|---|---|
| Güç | ısıtma moduna göre özelleştirilmiş |
| Başvuru | Kimyasal İşleme, Gıda İşleme, İlaç İşleme, Plastik İşleme, Kimya, gıda, ilaç endüstrisi |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SUS304, SUS304L, SUS316, SUS316L, Paslanmaz Çelik |