| Boyut(l*w*h) | talep üzerine |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 3 fazlı, 380V, 50HZ |
| Ana bileşenler | Rulman, Dişli, Basınçlı kap, Püskürtme kulesi |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli Isıtma/Buhar |
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme |
|---|---|
| Gerilim | 220-450V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Pompa, Motor, PLC |
| kurutma süresi | 1,0-1,5 sn |
| Boyut(l*w*h) | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor, Basınçlı kap, Diğer |
| Başvuru | Azot İşleme, Pestisit İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Gerilim | 220V/380V/450V |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Ana bileşenler | Pompa, Dişli, Motor, PLC, Basınçlı kap |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikle ısıtma/ Buharla ısıtma/ Fuel Oil ısıtma |
| Gerilim | Farklı ülke için tasarım |
|---|---|
| Güç | ısıtma moduna göre özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | SUS304, SUS304L, SUS316, SUS316L, Paslanmaz Çelik |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve ona |
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme |
|---|---|
| Gerilim | 220-450V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Pompa, Motor, PLC |
| kurutma süresi | 1,0-1,5 sn |
| Gerilim | 220-450V |
|---|---|
| Güç | Özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis sağlandı | Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim |
| ısıtma kaynağı | Elektrik Buhar Yağ Gaz |
| Gerilim | 220-450V |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis sağlandı | Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim |
| ısıtma kaynağı | Elektrik Buhar Yağ Gaz |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Güç | özelleştirme |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | İlaç İşleme, Kimyasal İşleme, Plastik İşleme, Gıda İşleme, Farmasötik kimya endüstrisi |
| Malzeme | SUS304, SUS304L, SUS316, SUS316L, Ti, Diğer, SS304, SS316L, Titanyum, Hastelloy, PTFE kaplı |
| Gerilim | Özelleştirme, 220v-450v |
| Gerilim | 220-450V |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ana bileşenler | Rulman, Pompa, Dişli, Motor, Şanzıman, PLC, Motor, Basınçlı kap, Diğer |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Özellik | Enerji tasarrufu |